11.07.2017

День працівника природно-заповідної справи 
У суботу, 8 липня 2017 року в рамках відзначення Дня працівника природно-заповідної справи на території Березоворудської школи та Станції юних натуралістів пройшла природоохоронна акція присвячена збереженню комах «Найменші – найбільш вразливі у природі».
На святі були присутні працівники Міністерства екології та природних ресурсів України, ветерани природно-заповідної справи, очільники державної та місцевої влади Пирятинського району, працівники національного природного парку «Пирятинський», вчителі та учні Березоворудської ЗШ І-ІІІ ступенів, майстри та жителі громади села Березова Рудка. В рамках акції відбулося вручення Почесних грамот від Всеукраїнської громадської організації «Асоціація природоохоронних територій України», серед нагороджених директор НПП «Пирятинський» Митропан Ю.М., начальник відділу рекреації та екоосвіти Проскурня О.Д., начальник наукового відділу Проценко Ю.В.
В ході дійства відбувся ряд екоосвітніх заходів: екскурсії фотовиставками «НПП «Пирятинський» та «Екотуристичні маршрути «НПП «Пирятинський», яку проводили діти початкової та середньої школи, екологічний квест «Фотосафарі». Екскурсоводами та учасниками квесту були учні Березоворудської ЗШ І-ІІІ ступенів.
Родзинкою свята стало улаштування та урочисте відкриття «Оселі для комах» у вигляді жука сонечка, виготовлення якої забезпечили працівники національного природного парку "Пирятинський". Гості з захоплення приймали участь у наповненні будиночка матеріалами, які комахи використають в якості осель.
До уваги присутніх були представлені: виставка плакатів учасників конкурсу «Смарагди нашого краю», виставки народних умільців Березоворудського краю та майстер-класи викладачів Станції юних натуралістів.
                                                                                Відділ рекреації та екологічної освіти НПП «Пирятинський»
DSC 9907
 
DSC 9518
 
DSC 9584
 
DSC 9696
 
 
 
DSC 9608 

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

- У природі все розумно продумано і влаштовано, кожен зобов'язаний займатися власним заняттям, і в даній мудрості - найвища справедливість життя. - Артур Конан Дойл

- Немає нічого більш винахідливого, ніж природа. - Цицерон Марк Туллій

 

бесплатные шаблоны joomla тут