В рамках щорічної Всеукраїнської природоохоронної акції «Допоможемо перезимувати пташкам!» 16.01.2015р. для вихованців двох старших груп дитячого навчального закладу «Берізка», 23.01.2015р. для вихованців   дитячого навчального закладу «Сонечко», 30.01.2015р. для вихованців   дитячого навчального закладу «Ромашка» провідним фахівцем з екологічної освіти НПП «Пирятинський»

Пономаренко О.К. проведено бесіду про пташок, які зимують на Пирятинщині, продемонстровано їх фото, передано годівничку для птахів.Метою такого спілкування було заохочення дітей до пізнання світу пернатих і привернення уваги до проблем їх збереження, виховання дбайливого ставлення до живої природи.

Діти дізналися скільки видів і які пташки зимують у нашому районі, які пернаті прилетіли на зимівлю до нас із більш холодніших країв, як вони добувають собі корм, як їм важко виживати взимку. Також навчилися з яких матеріалів можна робити годівнички, отримали рекомендації щодо підгодівлі птахів: яким кормом підгодовувати пташок, а чого їм не можна давати.

Підгодовувати птахів можна несмаженим насінням соняшника, гарбуза, дині, кавуна, різних бур’янів, хлібними крихтами (крім житнього), шматками несолоного сала. Цим кожен зможе підтримати акцію «Допоможемо перезимувати пташкам!» і врятувати друзів наших менших, а вони вдячно заспівають навесні веселих пісень та допоможуть у боротьбі з шкідниками.

                                                                                                        Відділ рекреації та екологічної освіти.

Берізка2

ДНЗ-Берізка

ДНЗ-Ромашка

ДНЗ-Сонечко

Ромашка

Ромашка1

Сонечко

дитсадок-Сонечко                                                                                     

      

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

- У природі все розумно продумано і влаштовано, кожен зобов'язаний займатися власним заняттям, і в даній мудрості - найвища справедливість життя. - Артур Конан Дойл

- Немає нічого більш винахідливого, ніж природа. - Цицерон Марк Туллій

 

бесплатные шаблоны joomla тут