ЦІКАВО НАВЧАТИСЬ

Співпраця учнів та вчителів Березоворудської загальноосвітньої школи Пирятинського району та науковців ННЦ «Інститут біології» Київського національного університету імені Т.Шевченка має свою історію. Це і участь в екологічних експедиціях, і виявлення червонокнижних видів тварин, спільні семінарські заняття, участь в різних конкурсах природоохоронного спрямування.

В січні доцент кафедри екології та охорони навколишнього середовища КНУ ім. Т.Шевченка, кандидат біологічних наук Подобайло А.В. провів цикл занять з учнями – членами Малої Академії Наук. Школярів, бажаючих збагатити свою скарбничку біологічних знань було чимало. Найцікавішими виявились лабораторні заняття з вивчення іхтіофауни. Діти мали можливість самі виготовити дослідні препарати, ознайомились з принципом роботи бінокулярного мікроскопа, навчились визначати вік риб.

                                                                                                                       Технік-лаборант Н.Миленко

DSC 0762

 

DSC 0804

 

DSC 0808

 

DSC 0838

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

- У природі все розумно продумано і влаштовано, кожен зобов'язаний займатися власним заняттям, і в даній мудрості - найвища справедливість життя. - Артур Конан Дойл

- Немає нічого більш винахідливого, ніж природа. - Цицерон Марк Туллій

 

бесплатные шаблоны joomla тут