БУДНІ ПАРКУ.

Протягом тижня, що минув працівники Харківецького природоохоронного науково-дослідного відділення М.Тоткало, В.Малий, О.Наглий, В.Шаповал, Є.Ульянченко, А.Купріян, А.Савченко, Б.Крат заготовляли очерет на болотних ділянках поблизу сіл Повстин, Дейманівка та в околицях Пирятина. На території Парку між с. Дейманівка і с. Шкурати О.Криворотьком, В.Шаповалом та О.Наглим було вилучено 5 металевих

петель, а поблизу с. Повстин у Буртах у заплаві р. Удай - 8 сіток. Цікавою знахідкою стала сова сіра, фото якої зробив О.Криворотько.

На території Кейбалівського природоохоронного науково-дослідного відділення поблизу с. Каплинці природоохоронник В.Головко зафіксував приліт пари лебедів, а у с. Кейбалівка інспектор з охорони ПЗФ М.Шаїхов помітив одного лебедя.

Працівники Березоворудського природоохоронного науково-дослідного відділення

займалися заготовкою очерету і лози. Під час фенологічних спостережень на ставку помічено приліт 6 лебедів, а на р. Перевод – крижнів.

Національний природний парк «Пирятинський» розпочав заходи в рамках Всеукраїнської екологічної акції «Первоцвіт»

24 лютого працівник відділу рекреації та екоосвіти О.Пономаренко провела бесіду «Збережемо первоцвіти» для відвідувачів «Університету третього віку» Пирятинського територіального центру соціального обслуговування. Слухачі дізналися про природоохоронну акцію, про ранньоквітучі рослини Пирятинського краю , переглянули фото та презентації.

DSCF0802

IMAG1412

IMAG1415

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

- У природі все розумно продумано і влаштовано, кожен зобов'язаний займатися власним заняттям, і в даній мудрості - найвища справедливість життя. - Артур Конан Дойл

- Немає нічого більш винахідливого, ніж природа. - Цицерон Марк Туллій

 

бесплатные шаблоны joomla тут