Грудневі будні національного природного парку «Пирятинський» 

Фахівцями відділу рекреації та екоосвіти НПП «Пирятинський» в рамках природоохоронної акції «Збережи ялинку» для учнів загальноосвітніх шкіл №1, № 6, ліцею та вихованців дошкільного навчального закладу «Ромашка» були проведені виховні години та зустрічі-бесіди на природоохоронну тематику. Діти

ознайомилися зі значенням хвойного лісу для планети, тварин і птахів, використанням деревини, хвої, живиці. Дізналися хто започаткував звичай відзначати Новий рік з ялинкою.

Учням та вихованцям розповіли про кількість насадженого ялинкового лісу в Пирятинському районі, скільки ялинок заготовляється перед новорічними святами, де беруться новорічні дерева, що продаються на базарі, скільки років  потрібно, щоб виростити одне деревце. Також дітям показали світлини з нереалізованими на базарах ялинками та сміттєзвалища ялинок після новорічних свят. Було запропоновано зберегти ялинку, використовуючи новорічні букети, композиції, ялинки у вазонах. Природний матеріал для вихованців зібрали працівники Березоворудського природоохоронного науково-дослідного відділення.  В свою чергу вихованці дитячого садочка продемонстрували ялинкові прикраси, зроблені власноруч разом із батьками.

В рамках природоохоронної акції «Допоможемо перезимувати птахам» дитячим садкам міста були передані годівниці для зимової підгодівлі птахів, які виготовили працівники Харківецького природоохоронного науково-дослідного відділення. Для учнів 7-го класу ЗШ №  1 був проведений урок на тему «Зимуючі птахи Пирятинщини», на якому вони дізналися про зимуючих птахів, їхню поведінку, спосіб життя, роль і місце у природі, значення у житті людини. На згадку діти отримали листівку «Пташине зимове меню». По  закінченні уроку,  учні розвісили біля школи власноруч виготовлені вдома годівниці.

Відділ рекреації та екологічної освіти

1

DSC01562

DSC01602

DSC01608

DSC01636

SAM 5603

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

- У природі все розумно продумано і влаштовано, кожен зобов'язаний займатися власним заняттям, і в даній мудрості - найвища справедливість життя. - Артур Конан Дойл

- Немає нічого більш винахідливого, ніж природа. - Цицерон Марк Туллій

 

бесплатные шаблоны joomla тут