Фахівець з екоосвіти Олексенко А.В. розповіла відвідувачам про Рамсарську конвенцію, з якою метою її було підписано в 1971 році, як розширилися цілі угоди з часом. Діти відкрили для себе важливість водно-болотних угідь, як сталого джерела засобів до існування, а саме, джерела прісної питної води, продуктів харчування, загального добробуту людства, з’ясували як долучитися до збереження місцевого водно-болотного угіддя.
Учні переглянули фотосвітлини знайомих і нових для них водно-болотних угідь, дізналися про їхню цінність для місцевого населення (пом’якшення клімату, відпочинок та оздоровлення, рибальство і т.д.). Слухачі познайомилися з пам’ятками природи рідного краю, почули легенди та інші цікаві відомості пов’язані з ними. Діти слухали з захопленням нову для себе інформацію та отримали листівки з описом туристичних маршрутів НПП «Пирятинський», на яких можна докладніше ознайомитися з природними скарбами Пирятинщини.

Відділ рекреації та екоосвіти НПП «Пирятинський»

SAM 5729

SAM 5731

SAM 5741

SAM 5746

SAM 5757

SAM 5762

SAM 5766

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

- У природі все розумно продумано і влаштовано, кожен зобов'язаний займатися власним заняттям, і в даній мудрості - найвища справедливість життя. - Артур Конан Дойл

- Немає нічого більш винахідливого, ніж природа. - Цицерон Марк Туллій

 

бесплатные шаблоны joomla тут