У національному природному парку «Пирятинський» розпочалася акція «Збережемо першоцвіти».
В рамках акції вже проведений урок на тему «Першоцвіти Пирятинщини» з майстер-класом по виготовленню об’ємної листівки «Мої квіти для тебе будуть цвісти цілий рік». Фахівець з екоосвіти А. Олексенко розповіла учням 7-го класу ЗШ №1  про важливе значення перших квітів для природи та життя людини, познайомила з
світлинами першоцвітів, що зустрічаються в Пирятинському районі. Друга частина заняття була присвячена виготовленню листівки, як альтернативи зірваному букету.
Для слухачів «Університету третього віку» було проведено зустріч-бесіду на тему «Ці чарівні очі природи», де фахівець з екоосвіти О.Пономаренко розповіла про першоцвіти та наголосила на легковажному ставленні більшості населення до них. Так, на території Пирятинщини є види першоцвітів, що за останні декілька років, на жаль, більше не зустрічаються — Підсніжник білосніжний, Брандушка різнобарвна, Шафран сітчастий. Квітами потрібно милуватися в природі, а з лісу приносити гарний настрій, залишивши першоцвіти для інших людей, що прийдуть після них.
Під час масового святкування «Проводів зими» фахівцями відділу рекреації та екоосвіти було роздані листівки «Бережіть першоцвіти».
В рамках акції плануються інші екоосвітні заходи – лекції, уроки, зустрічі-бесіди зі студентами, учнями ЗНЗ та вихованцями ДНЗ району.

 

Відділ рекреації та екоосвіти НПП  «Пирятинський»

DSC01847

DSC01848

SAM 5835

SAM 5843

SAM 5853

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

- У природі все розумно продумано і влаштовано, кожен зобов'язаний займатися власним заняттям, і в даній мудрості - найвища справедливість життя. - Артур Конан Дойл

- Немає нічого більш винахідливого, ніж природа. - Цицерон Марк Туллій

 

бесплатные шаблоны joomla тут