Національні природні парки України для екологічного туризму та відпочинку

30 березня – 1 квітня 2016 року в Києві у Міжнародному виставковому центрі відбулася ХХІІ Міжнародна туристична виставка UITT-2016«Україна - подорожі та туризм».Вже двадцять другий рік виставка UITT є важливою та надзвичайно масштабною подією туристичної сфери України, яка збирає під одним дахом професіоналів туристичного ринку як національного, так і

міжнародного рівнів, представників  державних структур, сфер медіа, готельєрів та перевізників. Цього року виставка зібрала 248 компаній з 28 країн світу. На ній представлені стенди Туреччини, Болгарії, В'єтнаму, Куби, Кіпру, Домінікани, Єгипту, Грузії, Мальти, Чорногорії, Португалії, Словенії, Таїланду, Тунісу. Проводились семінари та круглі столи туристичної тематики.

Широко були представлені туристичні здобутки України. Працював спеціалізований стенд Міністерства екології та природних ресурсів України «Національні природні парки України для екологічного туризму та відпочинку». Національні природні парки презентували свої рекреаційні та туристичні можливості, проводили майстер – класи, демонстрували вироби гончарства, колекції трав’яних чаїв тощо.

31 березня на інтерактивному стенді була проведена тематична презентація «Рекреаційно-туристичний потенціал НПП «Пирятинський». До уваги відвідувачів було презентовано туристичні маршрути, цікаві і унікальні місця, культові споруди, пам’ятки природи, місця відпочинку та інше. Також були розповсюджені буклети, листівки, флаєри.

В рамках ділової програми працівники  нашої установи прийняли участь у роботі круглого столу «Інновації та кращі рішення для екологічного та активного туризму в Україні. Потенціал національних природних парків».

Висвітлювались такі теми:

-  Активний туризм для людей з інвалідністю.

-  Створення мережі туристичних шляхів. Знакування туристичних шляхів.

-  Кращі практики організації екологічного туризму.

-  Інтерпретація природи.

-  1 квітня була проведена вікторина «Природні скарби України», на якій присутні відповідали на питання екотуристичного напрямку. Переможці отримали нагороди – сертифікати на безкоштовне відвідування туристичних маршрутів одного із трьох національних природних парків. В тому числі НПП «Пирятинський».

-  Також був організований інфотур до Міжрічинського регіонального ландшафтного парку (РЛП), розташованого у мальовничому куточку природи міжріччі Дніпра й Десни. Відвідувачі пройшли екостежкою «Журавлинна», побували на березі Десни й Київського моря. Цікавою була екскурсія по музею, що був збудований самими працівниками та волонтерами. З туристами працював директор РЛП Андрій Сагайдак.

Виставку відвідує більше 22 000 відвідувачів 94% з яких є фахівцями туристичної галузі. Такі заходи дають можливість встановити нові зв’язки, контакти, співпрацю, обмін досвідом між установами природо-заповідного фонду України та туроператорами і турагенціями різних рівнів.

 

Відділ рекреації та екоосвіти

0а

0б

1

2

3

4

5

6

DSC02289

DSC02378DSC02386

DSC02429

DSC02436

DSC02563

 

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

- У природі все розумно продумано і влаштовано, кожен зобов'язаний займатися власним заняттям, і в даній мудрості - найвища справедливість життя. - Артур Конан Дойл

- Немає нічого більш винахідливого, ніж природа. - Цицерон Марк Туллій

 

бесплатные шаблоны joomla тут