без мыныстерства

 

 

 

 

 

 

 

 

Природоохоронна2

Природоохоронна діяльність протягом 2015 року

Працівниками служби державної охорони Парку, відповідно до покладених завдань, постійно проводиться робота щодо виявлення та попередження  порушень  природоохоронного законодавства України. Так,протягом поточного року були виявлені та вилучені   244 засоби незаконного лову об’єктів тваринного світу, про що складено акти про їх вилучення. Всі незаконні засоби знищуються згідно процедури визначеної законодавством України, до складу комісії запрошуються представники фінансового управління Пирятинської районної держадміністрації та Пирятинської філії Лубенської ОДПІ. Складено 12 протоколів про адміністративні правопорушення за ч.4 ст.85 та ст.91 Кодексу України про адміністративні правопорушення та направлені згідно ст. 221 КУпАП до судів відповідно з відомчим підпорядкуванням. Передано 3 матеріали до правоохоронних органів про діяння, в яких вбачаються ознаки кримінального правопорушення. Видано припис щодо усунення виявлених порушень вимог природоохоронного законодавства України. З метою попередження та недопущення правопорушень, випадків браконьєрства, незаконному полюванню на території природно-заповідного фонду, пожеж та інших надзвичайних ситуацій на території НПП "Пирятинський" проведено 20 рейдових перевірки та 4 спільні рейди з контролюючими органами із залученням представників ДП «Пирятинський лісгосп»  та Пирятинського РВ УМВС України в Полтавській  з метою недопущення та попередження правопорушень, зокрема випадків браконьєрства (протидія незаконному полюванню на території природно-заповідного фонду), настанням періоду міграції водоплавних птахів,  випадків виникнення пожеж, інших надзвичайних ситуацій, охорони хвойних молодняків від самовільних рубок.

Детальніше...

Природоохоронна

Цілі та завдання
Охорона території Парку покладається на службу його охорони, що входить до складу служби державної охорони природно-заповідного фонду України. Службу державної охорони Парку (далі - служба держохорони) очолює директор Парку, який несе повну відповідальність за організацію діяльності та забезпечення додержання режиму території, а також збереження, відтворення та раціональне використання природних комплексів і ресурсів у межах його території. Координацію діяльності служби держохорони здійснює Мінприроди.
Основними завданнями служби держохорони є:
- забезпечення додержання режиму охорони території та природних об'єктів на території Парку;
- попередження та припинення порушень природоохоронногозаконодавства на території Парку.
Повноваження служби держохорони визначаються законодавством.
Працівники служби держохорони Парку зобов'язані здавати у встановленому порядку кваліфікаційні іспити на знання правил, постанов, інструкцій щодо порядку охорони територій та об'єктів, у тому числі тваринного та рослинного світу, забезпечення додержання режиму території Парку, порядку використання табельної зброї та спеціальних засобів самозахисту тощо. Особи, які не здали кваліфікаційні іспити, до виконання обов'язків не допускаються.
Підприємства, організації та установи, розташовані на території Парку та в суміжній зоні, провадять господарську та іншу діяльність з додержанням вимог природоохоронного законодавства і несуть відповідальність за порушення режиму території Парку.
Відповідальність за порушення природоохоронного законодавства на території Парку несуть особи винні в:
- нецільовому її використанні, порушенні вимог Проекту організації території Парку та цього Положення;
- здійсненні забороненої господарської діяльності, у тому числі здійсненні господарської діяльності у заборонений законодавством спосіб чи з використанням заборонених засобів;
- пошкодженні чи знищенні його об'єктів і природних комплексів, у; тому числі на земельних ділянках, зарезервованих для розширення його території;
- самовільній зміні меж території Парку для інших потреб; перевищенні допустимих хімічних, фізичних та інших впливів і антропогенного навантаження, порушенні вимог наданих дозволів не­використання території та об'єктів природно-заповідного фонду;
використанні природних ресурсів на території Парку з порушенням установленого порядку.
Порушення вимог природоохоронного законодавства на території Парку тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільну та/або кримінальну відповідальність.
Розміри шкоди, заподіяної внаслідок порушення природоохоронного законодавства на території Парку, визначаються за таксами, що затверджуються в установленому порядку.
Державний контроль за додержанням режиму Парку здійснюється Державною екологічною інспекцією України.
Громадський контроль за додержанням режиму території Парку здійснюється громадськими інспекторами з охорони довкілля.
Січень 2020
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
English French German
бесплатные шаблоны joomla тут