Впродовж двох тижнів проводились роботи з розчистки русла річки Удай в селах Кроти та Гурбинці.

       Спільними зусиллями працівників Кейбалівського природоохоронного науково-дослідного відділення та господарсько- технічного відділу розібрані затори з болотної рослинності, гілок та верби, що впала у воду, перегородивши обміліле русло.

Детальніше...

Акція до Дня чистих берегів у НПП «Пирятинський» триває…

          Початком цілої низки заходів акції стало проведення впродовж 15 - 18 вересня роз'яснювальної роботи серед населення Пирятинщини. Фахівцями відділу еколого-освітньої роботи та рекреації було виготовлено більше 200 екземплярів агітаційних флаєрів та постерів «Почнемо очищення разом».

Детальніше...

ТРИВАЄ ПОЖЕЖОНЕБЕЗБЕЧНИЙ ПЕРІОД

За 8 місяців 2020 року, на території НПП «Пирятинський» сталося 9 пожеж, у результаті яких вогнем знищено майже 267 га території природно-заповідного фонду і до кожного з цих випадків причетна людина.

Детальніше...

Фахівцями відділу еколого-освітньої роботи та рекреації, відділу державної охорони ПЗФ НПП «Пирятинський» проведено обстеження екотуристичного маршруту «Мандрівка Березоворудським краєм».

На цей день було заплановано:

Детальніше...

Фахівцями відділу еколого-освітньої роботи та рекреації, відділу державної охорони ПЗФ НПП «Пирятинський» проведено обстеження екотуристичних маршрутів: «Природнітакультурні пам´ятки Пирятинщини» і «Мальовничі краєвиди Пирятинщини».

Метою обстеження є розширення меж існуючих екологотуристичних маршрутів. Значною мірою це обумовлено зростанням інтересу суспільства до природних, етнокультурних, сакральних та архітектурних пам´яток малих громад.

Детальніше...

УРОК НА ТЕМУ "СЕЗОН ТИШІ"

        Весна особливо важливий період у житті тварин вони шукають собі пару, створюють сім’ї, виводять потомство та піклуються про нього.

        В цей час тварини особливо вразливі до різного виду шумів.

Детальніше...

22 квітня - свято любові та турботи за спільний дім Земля!

Почнемо з себе сьогодні, бо завтра може вже не бути…

Земля – не просто місце нашого проживання, вона жива та дає нам все необхідне для життя та процвітання. На жаль, з розвитком техногенної цивілізації все менше людей сприймає Землю таким чином. Більш поширене ставлення до Землі як до ресурсу, який людство може експлуатувати на власний розсуд.

Детальніше...

Природоохоронні заходи в умовах карантину 

Працівники служби державної охорони НПП «Пирятинський» розробили план заходів з посилення режиму охорони території, недопущення та виявлення правопорушень.

Результатом щоденних об’їздів та проведення перевірок (рейдів) у період з 10 березня по 10 квітня стало виявлення громадян, які спричинили пожежі в екосистемах.

Детальніше...

    НОВІ УМОВИ – НОВІ ПРАВИЛА. ЕКООСВІТНІ ЗАХОДИ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН

Заплановані екскурсії на першоцвіти, зустрічі з птахами та цілу низку заходів ми відмінили в силу обставин, що склалися. Проте фахівці відділу еколого-освітньої роботи та рекреації готові працювати з населенням в нових умовах.

Першокласники ліцею разом із класоводом С.Артюх стали активними учасниками уроку «Перші весняні квіти».

Детальніше...

«ВОДНО-БОЛОТНІ УГІДДЯ -ЦІННИЙ ОСЕРЕДОК БІОРІЗНОМАНІТТЯ»
Для учасників лекції на тему "Таланти родини Гребінок" фахівцями відділу еколого-освітньої роботи та рекреації було презентовано фотовиставку «ВОДНО-БОЛОТНІ УГІДДЯ -ЦІННИЙ ОСЕРЕДОК БІОРІЗНОМАНІТТЯ». Виставка присвячена водно-болотним угіддям національного природного парку «Пирятинський», їх значенню та важливості збереження. На світлинах можна побачити краєвиди Пирятинщини, види рослин і тварин, що зустрічаються в районі.

Детальніше...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

- У природі все розумно продумано і влаштовано, кожен зобов'язаний займатися власним заняттям, і в даній мудрості - найвища справедливість життя. - Артур Конан Дойл

- Немає нічого більш винахідливого, ніж природа. - Цицерон Марк Туллій