Екскурсія по екостежці «Острів Масальський» для студентів Європейського коледжу.

12 жовтня 2015р. була проведена екскурсія по екостежці «Острів Масальський» для студентів Європейського коледжу, під час якої працівники відділу рекреації та екологічної освіти ознайомили відвідувачів з об’єктами живої і неживої природи ботанічної пам’ятки природи «Лісопарк «Острів Масальський» та національного природного парку «Пирятинський».

На першій зупинці студенти дізналися про історичні події, що відбувалися на острові , отримали інформацію про НПП «Пирятинський», про рідкісні види рослин та тварин, що охороняються в межах лісопарку, а також про типових представників флори і фауни заплавного лісу, ознайомилися з правилами поведінки на природі.

Під час другої зупинки «По колу життя», яка розташована біля дуба, що впав, розчахнувшись на три частини, гості мали змогу познайомитися з інформацією стенду «І пень дає життя». Студенти побачили різні види лишайників, грибів-трутовиків, дупла тварин та ходи жуків-короїдів на стовбурах дерев. Екскурсантів вразили своїм виглядом гриб чага та печіночниця. Крім того була можливість спостерігати за птахами: натрапили на «дятлову кузню», бачили гніздо солов’я серед кущів, чули голос крука, спів зяблика.

На зупинці «Острів Козін» екскурсовод ознайомила присутніх з історією родини Козін, яка довгий час проживала в даній місцевості, а також зауважила, що дане місце тепер є улюбленим для таких видів тварин як: вуж звичайний, ящірка прудка, черепаха болотяна, подалірій, махаон та ін. Бачили сліди діяльності крота європейського.

На четвертій зупинці стежки студенти познайомилися зі стендом «Цікаві мешканці річки Удай», звернули увагу на сосну ліроподібної форми, відьмині мітли, на сліди діяльності жука короїда-типографа. Протягом екскурсії відвідувачі почули легенди про назви рослин.

                                                                                     Відділ рекреації та екоосвіти

07.10.15 о.Масальський

DSC00670

SAM 5148

SAM 5153

SAM 5171

SAM 5180

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

- У природі все розумно продумано і влаштовано, кожен зобов'язаний займатися власним заняттям, і в даній мудрості - найвища справедливість життя. - Артур Конан Дойл

- Немає нічого більш винахідливого, ніж природа. - Цицерон Марк Туллій

 

бесплатные шаблоны joomla тут